מהם היתרונות של אופיס 365 לעסקים

לפני שניתן לדבר על היתרונות של אופיס 365 עבור עסקים, צריך להכיר ולהבין מה זה בדיוק אופיס 365

בחודש יוני של שנת 2011 השיקה ענקית המחשבים מיקרוסופט את אחד השירותים השימושיים והאיכותיים ביותר שהיא השיקה אי פעם, שהפך את העבודה המקוונת בעסקים רבים לנוחה ופשוטה מאי פעם – וזהו המוצר שאנחנו מכירים בתור אופיס 365. למעשה, אופיס 365 הוא התשובה של מיקרוסופט לשירותים השונים שאנחנו מכירים בתור שירותי ענן, ומדובר למעשה בשירותים שתפקידם לאפשר לכל עסק לקבל מקסימום שירותי מחשוב ממוקדים מבית מיקרוסופט, ללא צורך בהחזקת שרתים וצוות מחשוב ענף בתוך העסק עצמו, ועם גישה נוחה למשאבי הרשת והמחשוב השונים של העסק מכל מקום ובכל תנאי. המוצרים השונים שעסק בעל מינוי לאופיס 365 מקבל הם מוצרים כמו תיבת דואר אלקטרוני על בסיס השרתים הגלובליים של מיקרוסופט, מרכז שיתוף נוח עבור כל המחשבים וכל העובדים בעסק בשיטת SharePoint שמאפשרת עבודה בזמן אמת על אותו המסמך מצד כמה אנשים, שירותי תקשורת אחודים על בסיס הענן בכדי לנהל ישיבות ופגישות בזמן אמת על בסיס הענן, שירותי אופיס מלאים המחוברים לענן ונשמרים על הענן במינוי חודשי לפי מספר המשתמשים, ומוצרים מקוונים שמאפשרים עבודה על מסמכי האופיס השונים והמגוונים מהאינטרנט בכל עת.

מהם היתרונות של אופיס 365 עבור עסקים בכל סדר גודל?

עבור עסקים קטנים – עבור עסקים קטנים, אופיס 365 הוא שירות דינמי ואיכותי, וישנן חבילות המיועדות לעסקים בגודל של עד 25 עובדים ויחידות קצה ממוחשבות. התפיסה הנפוצה לגבי היתרונות של אופיס 365 עבור עסקים היא למעשה ששירותי הענן האיכותיים של מיקרוסופט חוסכים לעסק כליל את הצורך בצוות IT, כלומר כל שירותי המחשוב שהעסק הקטן מקבל הם על בסיס הענן ושירות ה-IT של מיקרוסופט עצמה. השירותים הניתנים במסגרת הענן לעסק הקטן הם כמובן מלאים, כולל דואר אלקטרוני, לוח שנה, ניהול אתר אינטרנט ועוד.

עבור עסקים בינוניים וגדולים – עסקים בינוניים וגדולים יחזיקו בכל מקרה צוות IT, אך חשיבות הענן ואופיס 365 עבור עסקים אלה היא עדיין גדולה באותה המידה. היתרונות של אופיס 365 עבור עסקים שכאלה הם תמיכה מלאה ומסביב לשעון בתקלות ובצוותי ה-IT, יכולות מתקדמות של הגדרות ושל בקרה, ניהול Active Directory, יצירה מערכת שליטה ובקרה ברמה הגבוהה ביותר מראש הפירמידה ועד העובדים הזוטרים ביותר, ועוד. בדרך כלל, עבודה עם אופיס 365 בעסקים שכאלה תהיה על בסיס חוזים שנתיים.

בכדי להפוך את העסק שלכם לכמה שיותר גמיש ואיכותי, שירותי אופיס 365 הם פתרון ברמה הגבוהה ביותר

שירותי אופיס 365 מגמישים ומקלים על העבודה הממוחשבת בכל סדר גודל של עסק – החל מהעסק הקטן ביותר של לא יותר מכמה עובדים, ועד ארגוני ענק בעלי מאות עובדים ברחבי העולם כולו. אל תפספסו את הקדמה, בכל מה שנוגע לשירותי המחשוב האיכותיים ביותר של אופיס 365.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content