קידום אתרים SEO

קידום אתרים אורגני או במילה נידרפת שלו SEO כיום הינו חובה לכל בעל עסק או בעל אתר באינטרנט. אתר האינטרנט שלך הוא כרטיס הביקור שלך ברשת. כידוע בשנים האחרונות השתנו הרגלי הצריכה שלנו הלקוח הפוטנציאלי, האינטרנט הפך למאוד נגיש ונוח לבדיקה של המוצר טרם הרכישה. הלקוח יכול לעשות השוואת מחירים לבדוק אפשרויות נוספות בשוק ועוד, הפיתגם "אם אתה לא שם אתה לא קיים" מעולם לא היה תקף יותר.

תוצאות החיפוש האורגני מוצגות לפי סדר מסויים שניקבע כתוצאה מהסריקות של מנועי החיפוש את האתרים בעקבות תכנים רלוונטים למילת החיפוש המבוקשת על ידי המשתמש. לאור החשיבות של הנושא, נערכו מחקרים בתחום החיפוש אשר מצאו כי אתר אשר לא נמצא בעמוד התוצאות הראשון של מנוע החיפוש יזכה לביקור מועט יותר של גולשים ויתפס גם כפחות איכותי בעיניי הגולש. כעת נשאלת השאלה איך מגיעים לדף הראשון?

על מנת להיות ראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, ואם לא ראשון אז לפחות בעמוד הראשון, זו משימה לא קלה, לשם כך נידרשת עבודה רבה אשר תוצאותיה לא ניראות באופן מיידי וכמו-כן על מנת לשמור על המקום הרצוי יש לתחזק את הקידום שנעשה עד כה באופן שותף ולהיות מועודכנים בכל עידכון אשר יוצא על ידי מנועי החיפוש

אז מה בדיוק עושים? ראשית, מחקר נכון ומעמיק של מילות מפתח אשר כתוצאה ממנו אמור המקדם לדעת אילו מילים הכי רלוונטיות לאתר אותו הוא מקדם, לאחר מכן יש להתאים את התכנים בכל דף של האתר. יש צורך במבנה היררכי נכון, כלומר לעיתים יהיה צורך לבנות מחדש את האתר הכוונה היא לעבוד על הקוד ולבדוק היכן מתקשה גוגל לקרוא את האתר ואז להפוך אותו לידידותי לגוגל ושאר מנועי החיפוש, כלומר ליצור קוד שיקל על גוגל לקרוא את כל האתר במהירות ללא תקלות. דוגמא טובה לבעיית מבנה היא שימוש בפלאש באתר, מאחר וגוגל לא קורא פלאש תיווצר בעיית סריקה של העמוד וזה עלול ליצור בעיה בקריאה של שאר האתר וכך יורדים הסיכויים שלכם להגיע לתוצאות חיפוש ראשונות. כמובן שהעבודה לא ניגמרת כאן, נוסף לכלל הפעולות האלו יש לבנות מערך קישורים מאתרים חיצוניים אשר יפנו לאתר.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content