עיצוב ופיתוח

כיום אתר האינטרנט הוא חלון הראווה שלכם ברשת. האתר שלך יכול לומר המון על העסק שלכם. אתר בעל מראה מרושל, ללא היגוי נכון של הטקסטים, ובלי look and feel מקצועי , יגרום לגולש לחשוב את אותו הדבר על העסק שלכם.

כיום הרף של האתרים בשוק נמצא בעלייה מתמדת,הדרישות הרבה יותר גבוהות מבעבר,לעיצוב יפה של האתר, ממשק משתמש קל ונח, וכמובן הקוד צריך להיות נקי ואיכותי על מנת שהגולש לא יצטרך להמתין הרבה זמן עד שהאתר יעלה. הגולש של היום מאבד עניין בקלות והיכולת שלו לדלג בין אתר לאתר היא מאוד נוחה וקלה, לכן אם האתר שלכם לא עולה מספיק מהר או לא מסקרן אותו הוא פשוט יעלה עם העכבר על האיקס הקטן בצד הדפדפן וזהו המותג שלך לא קיים בשבילו יותר.

אז איך עושים את זה נכון?

על מנת שלעסק שלכם יהיה אתר איכותי בעל מראה נקי ומקצועי ויעביר את התחושה הזאת לגולש, צריך מספר דברים, עיצוב אשר תואם את אופי העסק, ומעביר את הלך הרוח, דף בית מסקרן וענייני המעביר את המידע ההכרחי לגולש המתעניין, ללא מאמץ עבור הגולש. דבר נוסף , ממשק משתמש נוח וקל, כיום יש דגש חזק מאוד על על ממשק משתמש וחווית משתמש. ידידותיות של ממשק משתמש כיום היא חובה, האתר צריך להיות נוח וברור, צריכה להיות בו היררכיה נכונה אשר מעבירה את התכנים והתמונות בצורה נוחה ומעניינת לגולש, התפריט ניווט צריך להימצא במקום גלוי ונוח לעין מאחר וזאת הדרך היחידה של המשתמש לעבור בין דפים באתר שלכם.

למה כדאי לעשות את הכל במקום אחד?

למה הכוונה, כאשר אתם כבעלי עסקים רוצים לבנות לעצמכם אתר, אתם לא באמת רוצים לבנות אותו במקום אחד לכתוב את התכנים בחברה אחרת ולמצוא חברה נוספת שתקדם לכם את האתר. מצב כזה הוא מתכון לאסון, הרי דבר כזה יביא אתכם למצב בו רוב הזמן אתם תצטרכו לחפש את האנשים המתאימים ולאחר מיכן לנסות לסנכרן בין החברות שיעבדו ביחד, מעבר לכך גם תשמעו ביקורות לעיתים מסויימות מהחברה שתעשה לכם את הקידום על המבנה ועל זה שהם ירצו לשנות שינויים בקוד, על מנת שגוגל יקרא טוב יותר את האתר, דבר שעלול לעלות לכם עוד כסף. על מנת למנוע את הבעיות האלה שעלולות להופיע בעתיד רצוי לבחור בחברה אשר מספקת את כלל השירותים. חברה כזאת שונה באופן תהליך העבודה שלה מאשר חברה ספציפית המתמחה בתחום מסויים. חברה כזאת מלכתחילה כאשר היא ניגשת לפרוייקט היא דואגת לחשוב על כלל הבעיות אשר עלולות לצוץ ופותרת אותן עוד לפני שהן צפות על פני המיים, כך שבסופו של תהליך כזה אתם כבעלי עסקים תמצאו עצמכם עם אתר פועל ומקודם על הצד הטוב ביותר.

פיקסל תעשה בשבילכם בדיוק את זה, חברת פיקסל בעלת צוות המורכב ממומחים בתחומים השונים של הפעילות ברשת אשר עובדים ביחד למען מטרה אחת והיא בנייה ותכנון של חלון הראווה האינטרנטי הטוב ביותר עבור העסק שלכם. לקוח מרוצה מבית פיקסל הוא מקור גאווה.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content