ניהול אפיליאייטס

שיווק תוכניות שותפים או שיווק באמצעות אפליאייטס לינקס, היא שיטת שיווק שנחשבת לאחת משיטות השיווק המפותחות ביותר באינטרנט כיום.

איך בדיוק עובדת שיטת שיווק זו?

שיטת שיווק אפיליאייטס היא שיטה שמציעה לאתרי אינטרנט קיימים או לאתרי נישה לפרסם באתר האינטרנט שלהם שירות מסוים, מוצר או מודעה פירסומית של עסק אחר. תמורת הפרסום באתר והפנייה של הגולש לאתר החברה המפרסמת, זוכה בעל האתר בעמלה או באחוזים מסוימים מהמכירה, במידה ואכן התבצעה מכירה בסופו של דבר. ברחבי הרשת קיימים אתרים רבים המשמשים כמתווכים בין העסק הרוצה לפרסם לבין בעל האתר שרוצה לארח את הפירסום באתרו. מה שעלייך, כבעל אתר, לעשות הוא לפתוח חשבון באחד מאתרי התיווך הללו ולקבל חומר פירסומי להכניס לאתרך. בחשבונות הללו גם מצטבר הכסף שנכנס מפירסום התוכן וכאשר מגיעים לסכום מסוים נשלחת המחאה לכתובת הדואר אותה הלקוח סיפק. עבור בעל אתר זוהי דרך טובה להכניס מעט רווחים עבור האתר

באמצעות שיטת שיווק אפיליאייטס, גופים עסקיים ואנשים פרטיים משתמשים ברשת האינטרנט כאמצעי שיווקי חזק מאוד המאפשר למכור כמעט כל דבר. מוזיקה, משחקים, ספרים, תוכנות למחשב וחופשות משפחתיות הם רק רשימה מצומצמת של פריטים שניתן לרכוש דרך שיטת שיווק זו. למעשה אין גבול של ממש בנוגע לאילו דברים ניתן למכור, אך, בכדי ליצור עניין של ממש אצל הלקוחות הפוטנציאליים ולהגיע למצב ששיווק האפיליאייטס הוא אפקטיבי, חייב לבצע את התהליך בצורה מקצועית ובמיומנות גבוהה מאוד.

אמרת מקצועיות ומיומנות? אמרת פיקסל-מדיה!. אנו בפיקסל מציעים ללקוחותינו מיומנות ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד. צוות האפיליאייט שלנו מבצע מחקר מדעי הבודק את כדאיות ההקמה של אתרי נישה, בדיקה של המגמות בשוק, קהלי היעד, רווחיות ומעל הכל, חיפוש מקיף אחר מילות מפתח פופולאריות ורלוונטיות בכדי שיהוו בסיס לתוכן איכותי וקהל יעד ממוקד ומפולח. אז אם אתם מעוניינים להיכנס לתחום שיווק האפיליאייטס, אנו כאן בפיקסל נשמח ללוות אתכם בתהליך.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content