כתיבה תכנים

השאלה מה חשוב יותר: יופי או אופי? היא שאלה אלמותית. שאלה זו היא מהות האינטראקציה הבינ-אישית בחברה המודרנית. באופן מפתיע, שאלה זו רלוונטית גם לאתרי אינטרנט

כיום, אדם שרוצה לקדם אתר אינטרנט עומד בפני משימה לא פשוטה כלל. אתר אינטרנט מצליח צריך להיות אתר בעל חזות יפה, סדר ומעל הכל, נגישות למידע שהוא מציע. יחד עם זאת, הפן העיצובי הוא אינו הפן היחידי שיש לקחת בחשבון כשמעלים אתר לאינטרנט. רשת האינטרנט נתפסת כמעין כפר גלובאלי אחד, עצום בגודלו, המקבץ מילארדים של משתמשים מכל העולם ונותן להם למעשה אפשרות לתקשר אחד עם השני ללא כל קשר למיקומם הפיזי. מאחר וישנם משתמשים רבים כל-כך ברשת, כמות המידע הקיימת בו היא עצומה והאתגר העומד בפני בעל אתר אינטרנט הוא עצום.

אז מה עושים? הדרך הנפוצה ביותר של משתמש ברשת האינטרנט למצוא את מבוקשו היא באמצעות מנועי החיפוש השונים וכאן באה לידי ביטוי החשיבות של כתיבה נכונה ואיכותית של תוכן באתר. מאחר ומנועי החיפוש הללו הם מנגנונים מורכבים, איכות התוכן שנשים באתר תשפיע בצורה ישירה על איכותו של האתר ועל המיקום שלו בתוצאות החיפוש. ככל שהמאמרים שנמצאים באתר יהיו כתובים בצורה טובה, נכונה ואיכותית יותר, כך, מיקומו של האתר בתוצאות מנועי החיפוש יהיה גבוה יותר.

נשמע מסובך, טכני , לא ברור ? אל דאגה, כי כאן אנחנו נכנסים לתמונה! פיקסל מציעה לכם כתיבת תוכן איכותית הרלוונטית לעסק שלכם, בהתאם לצרכים הייחודיים של העסק או של המוצר הייחודי שרוצים לכתוב עליו, או לקדם אותו. פיקסל מציעה לכם כלקוחות את מיטב הכותבים שלה אשר מתמחים בכתיבת תכנים במגוון סגנונות כגון, כתיבה שיווקית, כתיבת בעלת נימה אישית, כתיבה עיניינחת ועוד. הרי כמו שאמרנו כל אתר הוא בעל אופי ייחודי משלו לא רק מבחינה עיצובית אלה גם מבחינת התכנים אשר מופיעים בו. גדולים מאיתנו אמרו כי לספר סיפור של מותג ניתן לעשות בשלל דרכים, גם מהבחינה הויזואלית וגם מבחינת הכתיבה.

פיקסל מציעה לכם יצירת שפה אחידה אשר תתאים לרוח האתר של העסק שלכם, כלומר גם אם הגעתם אלינו ויש לכם כבר אתר, אין בעיה אנחנו נלמד אותו ונכתוב עבורו את התכנים המתאימים ביותר הן מבחינת קידום האתר והן מבחינת הלך הרוח שלו.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content