יצירת לידים

בעולם העסקי של היום בו כמעט בכל תחום ישנה תחרות גוברת דרכי השיווק הינם מרכיב מנצח בנוסחאת ההצלחה. אנשי השיווק והמכירות צריכים להצטייד במאגרי מתעניינים אמינים ורלוונטים על מנת להגדיל את מחזור המכירות ואת מאגר הלקוחות של החברה.

פיקסל מדיה הינה חברה מובילה בתחום יצירת והפקת לידים במגוון רחב של תחומים וערוצי מדיה שונים. פיקסל מדיה מתמחית ביצירת לידים איכותיים עבורכם בהתאם להגדרות ולצרכים הבלעדיים ובאופן ממוקד.

צוות השיווק הדיגיטלי של פיקסל מדיה מתמחית ביצירת קמפיינים בפלטפורמות וערוצי מדיה מגוונות על מנת להשיג לכם לקוחות איכותיים אשר יגידלו את מחזור המכירות וייצרו לכם ערך מוסף. פיקסל מדינה בעלת מומחיות בפרסום במגוון ערוצי מדיה דיגיטלים לרבות בתוצאות האורגניות והממומנות, קידום אתרים (seo), פרסום ברשתות החרברתיות, פרסום במובייל, בניית קמפיינים בלעדיים, רכש מדיה ועוד.

תחום רכישית הלידים הינו מודל מכירה אטרקטיבית למפרסמים בעקבות מודל תשלום על לידים שהתקבלו שאך ורק עונים על קרטריונים אשר אתם מגדירים מראש וזאת בניגוד למודלי פרסום המבוססים על כמות חשיפות ולא מבטיחות לכם ולו לקוח אחד וזאת ללא כל מחויבות מצידכם כלל.

בזכות הניסיון הרב של מומחי השיווק הדיגטלי של פיקסל מדיה תוכלו להשיג לקוחות רלוונטים אשר מעוניינים ברכישת מוצרים ושירותים שאתם מספקים, לכן מובטח למפרסם מאגר לקוחות איכותי ורלונטי .

מעוניינים לרכוש לידים? השאירו את פרטיכם למעלה ונחזור אליכם בהקדם.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content